Oferta

Sala balowa

Sala Balowa Pana Tadeusza, wydzielona, z osobnym wejściem na konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, swobodne i intymne, spotkania rodzinne - na każdą okoliczność w zależności od potrzeb. Zapraszamy!

Powrót na górę ↑

Catering

W życiu zdarzają się niepowtarzalne chwile i ważne wydarzenia, które zasługują na odpowiednią oprawę. Momenty kiedy chcemy poddać się nastrojowi i skupić się na ważnych sprawach w wyjątkowym towarzystwie. Najlepszym wyjściem jest zorganizowanie spotkania w naszej restauracji i powierzenie przygotowań specjalistom, którzy zagwarantują niepowtarzalność tego wieczoru.

Restauracje Grupy Hawełka pomagają w zorganizowaniu świąt rodzinnych i towarzyskich. Profesjonalnie przygotujemy każdą uroczystość: chrzciny, komunie, wieczory panieńskie lub kawalerskie, wesela, urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze. Imprezę możemy zorganizować w Państwa domu, ogrodzie, wynajętej sali, w naszych restauracjach lub w każdym innym wskazanym przez Państwa miejscu.

Zadbamy o to, aby uroczystość wywarła niezapomniane wrażenie na Państwa gościach. Wspólnie z Państwem ułożymy menu dobierając z naszej kuchni ulubione Państwa potrawy, które najlepiej wpiszą się w charakter spotkania.

Powrót na górę ↑

Występy folklorystyczne Pawie Pióra

W repertuarze Pawich Piór znajdują się popularne pieśni i tańce z regionu krakowskiego, sądeckiego, rzeszowskiego.

Tancerze i muzycy występują w pięknych oryginalnych strojach krakowskich. Ciekawe układy choreograficzne w perfekcyjnym wykonaniu oraz autentyczna ludowa muzyka tworzą niepowtarzalny nastrój i na długo zapadają w pamięć. W programie występu jest również przewidziana wspólna zabawa z gośćmi. Przerwy między poszczególnymi tańcami dostosowane są do potrzeb organizatora. Program zespołu można zaprezentować w salach różnej wielkości. Istnieje możliwość powiększenia składu zespołu do czterech par tanecznych i czteroosobowej kapeli.

Powrót na górę ↑

Dla biznesu

Klimatyzowana sala w ścisłym centrum Krakowa, idealna na szkolenia, wykłady, konferencje oraz wszelkiego rodzaju uroczystości. Szczególnie polecana przy organizacji: szkoleń, rekrutacji, spotkań, prezentacji usług czy towarów.

Do właściwego prowadzenia zajęć oraz do efektywnego nauczania konieczna jest optymalna ilość narzędzi, które posiadamy oraz odpowiednie miejsce.

Proponujemy przystępne ceny i dobre wyposażenie

Nasze atuty

Dobra lokalizacja: 10 minut od Dworca Głównego w Krakowie, 5 minut od Rynku Głównego w Krakowie.

Sale rezerwujemy bez wstępnych opłat.

Staramy się być wyjątkowi nie tylko ze względu różnorodność oczekiwań naszych Gości, ale także na szeroką paletę usług świadczonych przez naszą firmę. Przemawia za nami tradycja, należymy do grupy Hawełka sp. z o. o. - najstarszej czynnej restauracji w Krakowie. Dzięki wieloletniej praktyce i obcowaniu z różnorodnymi firmami jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wysublimowanym oczekiwaniom naszych Kontrahentów.

Pragniemy być dostępni dla wszystkich Klientów - zarówno dla tych, którzy podejmują z nami stalą współpracę, jak i takich, którzy szukają nowych miejsc.

Wyposażenie

  • Projektor multimedialny
  • Ekran projekcyjny
  • Tablica sucho-ścieralna Flipchart

Catering

Dysponujemy pomieszczeniem o powierzchni ok. 120 m2 / 200 m 2, w którym organizujemy przerwy kawowe, przekąskowe oraz obiadowe. Taras widokowy otwarty w sezonie. Na życzenie przerwę cateringową organizujemy również w sali wykładowej.

Powrót na górę ↑